راهنما
بروز رسانی۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۸:۱۸

تمامی بلیت هایی که باکلیک برروی آنها اقدام به خرید میکنیدبا ضمانت تارازگشت میباشد.

قوانین کلی رزرو اینترنتی بلیط هواپیما

1- در بلیت های سیستمی نرخ بلیت کودک بالای دوسال دارای تخفیف بوده و بر اساس ایرلاین و کلاس پروازی متغیر می باشد و نرخ کودک زیر 2 سال معادل 10 درصد نرخ بزرگسال خواهد بود. 

2- پروازهای داخلی کیش ایر و زاگرس از ترمینال 1، پروازهای داخلی آتا، ایران ایر، ایران ایرتور، قشم ایر، نفت و معراج ترمینال 2 و سایر پروازهای داخلی از ترمینال 4 فرودگاه مهرآباد تهران انجام می گردد. حضور مسافران برای پروازهای داخلی حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز و برای پروازهای خارجی حداقل سه ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه الزامی می باشد. 

3- حداکثر بار مجاز بر اساس قوانین هر ایرلاین، مختلف می باشد اما بطور کلی برای پروازهای داخلی در کلاس پروازی اکونومی 20 کیلوگرم و در کلاس بیزنس 25 کیلوگرم می باشد. همچنین در پروازهای خارجی در کلاس پروازی اکونومی 30 کیلوگرم و برای کلاس بیزنس 40کیلوگرم می باشد.

4- به همراه داشتن مجوز پزشک برای خانم های باردار و نوزادان کمتر از 7 روز ، افراد با بيماري هاي قلبي ـ عروقي ، بيماري هاي تنفسي ، صرع ، آنمي شديد و ديابت مليتوس كنترل نشده و كساني كه دياليز مي شوند و از داروهاي تضعيف كننده سيستم ايمني استفاده مي نمايند و يا هرگونه بيماري كه سبب منع سفر هوايي باشد، هنگام سوار شدن به هواپیما ضروری می باشد. همچنين دارو هاي مورد نياز خود را در طول سفر و در داخل كيف دستي خود بهمراه داشته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستورالعمل پذیرش و حمل مسافر بیمار و فرم اطلاعات پزشکی با مرکز پزشکی هوایی سازمان هواپیمایی کشوری تماس حاصل فرمایید. 

5- برای اطلاع از دستورالعمل مربوط به مسافرین توانخواه وشرایط مربوط به درخواست ویلچر با ایرلاین مربوطه تماس بگیرید.

قوانین و مقررات رزرو اینترنتی بلیط هواپیما در taraz24.ir

1- کلیه ی عملیات خرید بلیت در این سایت مشمول قوانین جاری هواپیمایی کشوری ایران و تجارت الکترونیک می باشد و خریدار بدین وسیله اظهار می نماید که از کلیه قوانین و مقررات زیر آگاهی کامل دارد.

2- بلیت خریداری شده فقط به نام مسافر ثبت شده در سیستم تعلق دارد و غیر قابل انتقال به غیر می باشد و در صورت عدم تطابق نام مسافر با کارت شناسایی، مسافر پذیرش نخواهد شد. 

3- مسئولیت هرگونه مغایرت در صحت اطلاعات مسافر ( نام ، نام خانوادگی ، تاریخ تولد، رده سنی، جنسیت، شماره پاسپورت ، تاریخ انقضا و محل صدور بر عهده رزرو کننده بلیت خواهد بود.

4- مسافر نوزاد، کمتر از دوسال؛ مسافر خردسال، بین دو تا دوازده سال که صرفا مختص بلیت های سیستمی هواپیما است و مسافر بزرگسال، بیشتر از دوازده سال را شامل می باشد. لازم به توضیح است در صورت عدم دقت و اشتباه وارد نمودن رده سنی، مسافر پذیرش نخواهد شد.

5- هنگام سفر با همراه داشتن بلیت و کارت شناسایی به باجه پذیرش مسافر مراجعه فرمایید. 

6- تغییرات احتمالی از طریق سامانه پیام کوتاه اطلاع داده می شود لذا صحت شماره تلفن همراه به عهده خریدار است. 

7- کاربران گرامی در صورت تغییر شماره موبایل و آدرس پست الکترونیک به منظور اصلاح آن در "محیط کاربری" منوی "پروفایل من" مراجعه فرمایید. 

8- شماره تماس 32225011-038 و شماره پیامک 30001832225011 و نیز منوی پشتیبانی سایت پاسخگوی سوالات شما می باشد.

رسیدگی به شکایات

مسافرین محترم می توانند کلیه شکایات خود را به نشانی شهرکرد خیابان فردوسی تقاطع مولوی پلاک 408 کد پستی 8816713859  ، دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی تاراز گشت زاگرس و یا به نشانی   info@taraz24.ir  ارسال نموده تا در اولین فرصت به آنها رسیدگی و پاسخ داده شود.

پشتیبانی پیامکی 30001832225011
فارسی